Материалы

Досягнення

 Колектив дошкільного закладу завжди активний учасник міських та обласних заходів: в обласному конкурсі «Методист року» посів 3 місце, де представляв досвід роботи вихователя Фесенко Г.В. з проблеми правової освіти дошкільників; за участь в обласному заході «Рік взаємодії з сім’єю» був народжений дипломом та пам’ятним сувеніром; в міському конкурсі правовиховної та правоосвітньої роботи посів перше місце і був нагороджений почесною грамотою; в обласному конкурсі "Стежинки у Всесвіт" ( методичних розробок) посів перше місце", став переможуем в обласному конкурсі "Імідж - проект" в номінації "Здоровя дитини - загальнолюдська цінність",неодноразово приймав участь, ставав переможцем і був нагороджений дипломом у міському конкурсі новорічних іграшок «Сузір’я казкових прикрас»; за вагомий внесок в зміцнення міжнаціональної злагоди, виховання толерантності у вихованців та членів їх сімей, за участь у фестивалі «Коло друзів» колектив дошкільного закладу був нагороджений почесною грамотою управління освіти Мелітопольської міської ради. Результати оглядів музичного, методичного, психологічного кабінетів дошкільного закладу, центрів розвитку в групах, організованих міським управлінням освіти,  продемонстрували високий та достатній рівень їх оснащення.

     Система управління в ДНЗ будується у відповідності з Конституцією України, Законом «Про дошкільну освіту», «Положенням про дошкільний навчальний заклад». Діяльність закладу регламентується Статутом ДНЗ, наступними видами законодавчих актів:

-        наказами Президента та Міністерства освіти України,

-        правилами внутрішнього трудового розпорядку ,

-        колективним договором,

-        посадовими інструкціями тощо.

Безпосереднє управління закладом здійснює завідувач ДНЗ, який за результатами атестації має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії». Управлінська діяльність здійснюється на демократичній основі, контроль і аналіз всіх видів діяльності відбувається за розробленими критеріями, схемами. Органом для колегіального рішення питань , пов’язаних з розвитком та удосконаленням освітньої роботи з дітьми і методичної роботи з педагогами являється постійно діюча педагогічна рада. В процесі управління приймають активну участь: профспілкові збори , батьківський комітет, атестаційна комісія. Управління здійснюється на основі річного планування. Основою планування являється детальне вивчення освітнього процесу, виявлення вузьких проблемних місць в діяльності закладу.