Наш дуже дружний та чудовий колектив!

     Осінь цього року видалася дуже теплою. Гріх залишатися вдома в таку пору, особливо в такий чудовий день - свято Вчителя! Ось і колектив наших співробітників відзначив цю подію на природі. Було дуже весело та цікаво.

Створюємо безпечні умови для дітей

   В суботу, 6 жовтня, батьки дітей групи № 9 відремонтували веранду на ігровому майданчику  Тепер дітям буде безпечно грати під час прогулянок. Адміністрація ДНЗ та колектив групи № 9 висловлює особливу подяку Акимову Андрію Олександровичу, Матвєєву Дмитру Ігоревичу, Гунько Олександру Бронеславовичу, Щеткину Євгену Олександровичу та Шрамко Євгену Володимировичу за активну участь у створенні позитивного іміджу дошкільного закладу.

 

День захисника України

   

 Вихователі, діти , батьки групи № 5 стали активними учасниками проекту «Ми – патріоти», в  ході якого діти  відвідали перший в Україні Музей АТО, який знаходиться в Дніпрі.  Ознайомитися з експонатами музею допоміг 3D – тур (yttps://gorod.dp.ua/news/141829), де дітей зацікавила військова форма, медичне обладнання, фото героїв, воєнна техніка.  Все це спонукало дітей до виготовлення власноруч експонатів до виставки воєнної техніки, яку діти оформили в групі.


Естафета пам’яті нащадкам

76 дітей  випустив в школу в цьому році зі своїх стін дошкільний навчальний заклад №44, з якими  колектив дитсадка прощався цілий тиждень. Музичні керівники та вихователі організували  свята у формі «Церемонія нагородження Оскар», «Відкриття музею випускників», «Дискотека», «Квітковий сад», під час яких продемонстрували таланти та здібності кожної дитини. Діти - учасники комп’ютерного гуртка «Кілобайтик» під керівництвом Лариси Ростової оформили виставку комп’ютерних малюнків «Наш садок – найкраще місце для діток». Алея випускників поповнилася чотирма кущами троянд, які традиційно висаджують діти разом з батьками напередодні школи. Але головною подією випуску 2018 року в ДНЗ №44 стало закладання капсули часу з посланням  випускникам 2038 року, в якому випускники 2018 відобразили свої мрії та сподівання на краще майбутнє, висловили побажання нащадкам зберігати зв'язок поколінь, зміцнювати мир та дружбу між народами нашої країни, бути гідними Великої Історії нашої Великої Країни. Випускники групи №2 домовилися зустрітися 31 травня 2038 року та розкрити капсулу часу, закладену в цьому році. Традиційно діти випустили в небо різнокольорові повітряні кульки. Зі сльозами на очах колектив дошкільного закладу проводжав в школу своїх найкращих випускників.

Спортивне літо

В рамках тижня випускників в дошкільному навчальному закладі № 44 пройшов чемпіонат по футболу. Змагання відбувалися на новому спортивному майданчику мікрорайону, в яких прийняли участь команди  всіх старших груп. Суддя чемпіонату Юлія Греблева, керівник гуртка «Шкіряний м’яч», цілий рік готувала дітей до змагань за програмою, затвердженою Міністерством освіти України. Діти впродовж року вивчали правила гри, відпрацьовували технічні прийоми ведення м’яча, передачі його один одному, закидання в ворота тощо. У фінал вийшли команди групи №2 та №5, який  закінчився з рахунком  1:4 на користь команди групи №5.  Медалі отримали всі учасники. Найкращим гравцем визнано Буряка Іллю,група №5, який забив 3 голи в ворота суперника. Вболівальники активно підтримували учасників змагань гучними кричалками. Колектив ДНЗ впевнений, що такі заходи сприяють формуванню здорового способу  життя та сподівається, що з наших вихованців виростуть справжні чемпіони.