На фестивалі "Коло друзів"

   

  


Ось вже впродовж багатьох років наш дошкільний заклад приймає активну участь в інтеркультурному фестивалі «Коло друзів», в якому наші діти  демонструють свої таланти. 

Осінь-чарівниця

     Ось і знов до нас завітала Осінь-чарівниця  з щедрими дарами, піснями та веселими іграми! Хоч і кажуть, що осінь - сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти золотистим опалим листям під ногами і дощику, під яким так цікаво погуляти під парасолькою, взувши гумові чобітки і надівши дощовик. Ось чому свято осені в дитячому садку є одним з найулюбленіших у дітвори! Святково оформлена музична зала запросила дітей всіх вікових груп. На дворі холодно, а у нас в залі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Це були незабутні миті радості і щастя для дітей та працівників, які брали участь у заходах.

Пишаємося перемогою в конкурсі "Моя сім'я, моя Україна"!

         

     У жовтні цього року наш дошкільний заклад був нагороджений грамотою Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області за I місце у міському конкурсі «Моя сім’я, моя Україна» в номінації «Картина». Під керівництвом вихователів  Коноваленко Л.К. та Сердюк О.Г. діти групи № 11 «Зірочка» створили чудову картину  в стилі торцювання «Бабусина хатинка»,  в якій передали всю свою любов до природи рідного краю та нашої Батьківщини.Наші таланти в конкурсі "Співочі дзвіночки"

     24 жовтня свої таланти в конкурсі під назвою «Співочі дзвіночки» продемонстрували вихованці нашого садочку Варвара Швець та Софія Шевченко. Посміхаючись і пританцьовуючи, дівчинки дзвінко та емоційно  проспівали пісеньку «Дощик-непосида» на слова та музику Ольги Авдєєвої, отримуючи у відповідь оплески залу. Їх суперниками стали діти з 12 дитсадків міста.  Підготовкою цього номера займались музичні керівники Світлана Стоянова та Юлія Попова, а виготовленням яскравих костюмів – кастелянша Тетяна Лут. Переможцями стали всі учасники: кожний з них пішов додому з грамотою та подарунком від міського управління освіти.

Створюємо безпечні умови для дітей

      В суботу, 6 жовтня, батьки дітей групи № 9 відремонтували веранду на ігровому майданчику  Тепер дітям буде безпечно грати під час прогулянок. Адміністрація ДНЗ та колектив групи № 9 висловлює особливу подяку Акимову Андрію Олександровичу, Матвєєву Дмитру Ігоревичу, Гунько Олександру Бронеславовичу, Щеткину Євгену Олександровичу та Шрамко Євгену Володимировичу за активну участь у створенні позитивного іміджу дошкільного закладу.