Перемога в обласному конкурсі фахової майстерності

Дошкільний навчальний заклад № 44 – справжня скарбниця професіоналів. І цьому підтвердження – перемога вихователя групи № 11 Коноваленко Людмили Костянтинівни в обласному конкурсі фахової майстерності «Методист року 2019». На урочистих заходах, присвячених «Дню Дошкілля», в Запорізькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, Захарчук В.М., заступник директора департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, вручив Людмилі Костянтинівні Почесну грамоту переможця. Колектив дошкільного закладу пишається своїми зірочками та зичить майбутніх перемог.

Тиждень фізкультури і спорту

                         

                                

       Нещодавно в нашому дошкільному закладі відбувся «Тиждень фізкультури і спорту». В ході його проведення жоден вихованець не залишився без уваги: ігри, змагання, естафети, різноманітні конкурси супроводжували дітей весь тиждень.  Діти старших груп  сходили на екскурсію в спортивну школу, де отримали незабутні  враження про підготовку та роботу майбутніх спортсменів, прийняли участь у фестивалі рухливих і спортивних ігор, де ведуча – бджілка Майя  постійно підтримувала та підбадьорювала його учасників. Юні спортсмени впоралися зі всіма завданнями і всі команди були об’явлені  переможцями та були нагороджені маленькими пам’ятними сувенірами.  На міському святі «Диво-велосипедисти», яке відбулося на одному з відомих міських спортивних майданчиків, наші діти проявили всю свою спритність, швидкість та сміливість.  Хлопчики та дівчата, які відвідують комп’ютерний гурток «Кілобайтик», організували виставку малюнків «Фізкульт–Ура!», виконаних в програмі Paint.

      А закінчився тиждень походом до історичного пам’ятнику «Кам’яна могила», де діти разом з вихователями та батьками узнали багато цікавого про історію рідного краю.

                      

                                           

 

1 вересня

                                       

 Вже стало традицією щорічно в день знань, напередодні нового навчального року посвящати в веселковці  нових вихованців дошкільного закладу №44 «Веселка». На цю подію завітали сучасні мультгерої Фіксики, Робокар,Троль з цікавими іграми, змаганнями, сюрпризами. Чарівниця Літо разом з польовими квітами(дівчата старших груп)  пригадали, як весело і змістовно провели літні канікули разом з дітьми. Наостанок діти покаталися на веселому трамвайчику, запустили в небо білокрилі літачки і неодмінно отримали смачні подарунки.

                   

Вітаємо зі святом Перемоги

               

     Напередодні 9 травня вихованці старших груп нашого дошкільного закладу відвідали учасника Великої Відчизняної війни Шведун Валентину Василівну та привітали її віршами, піснями,  веселими танцями та подарунками, виробленими власноручно. Діти побажали бабусі міцного здоров'я та щастя. Такі заходи сприяють вихованню у дітей патриотичних почуттів та поваги до історії нашої країни.

Алея троянд у нашому садочку

       

   У нашому садочку є дуже гарна традиція - на знагоду про себе випускники висаджують троянду на алеї Випускників. І цей рік теж не став винятком. Вихованці груп № 11, 8 та 5 приєдналися до цієї акції. Діти під керівництвом своїх вихователів Фесенко Г.В, Давидової В.М, Сердюк О.Г., Коноваленко Л.К. із задоволенням висадили молоді пагінці роз на алею. Ця робота згуртувала і дорослих, і дітей. Сонячна, але трохи вітряна погода створила радісний настрій, а наступні слова завідуючої та вихователів зробили цей захід урочистим і святковим. "Ми хочемо, щоб ці троянди, розквітаючи щороку, радували нас своєю красою. Проходячи по цій алеї, ми будемо  згадувати про вас. Коли ви покинете стіни рідного садочку, за цими квітами будуть доглядати інші діти, які також продовжать цю традицію!" - сказала завідувач дитячого садочку Обуховська Наталія Григоріївна.