Новорічні свята радують своїм сяйвом

     Зима в самому розпалі, вона радує дітей та дорослих своїми святами. З 21-го по 28 грудня в нашому дитячому садку пройшли новорічні ранки.  Діти побували  у казковому лісі, в іграшковому магазині, в якому з боєм часів оживали іграшки,  разом з Дідом Морозом боролися з витівками Бурульки-Вередульки, зустрілися в чудовим ельфом. А символ Нового року, порося Фунтик, запросив малюків до свого цирку! Яскраві костюми, сучасна апаратура, веселі ігри та сюрпризи створювали святкову новорічну атмосферу. Діти веселились, а разом з ними раділи їх батьки. Можна сміливо сказати, що свята вдалися і всі залишилися задоволені. Ми впевнені, що всі надовго запам’ятають їх та з нетерпінням будуть чекати наступного Нового року, для того щоб знов зустрітися з ним!

  

                      

Напередодні новорічних свят

      В передноворічні дні в нашому дитячому садочку запрацювала «Фабрика помічників Діда Мороза». Діти гуртка «Веселкові фантазії» з керівником       Москаленко Ю.Є. з  задоволенням виготовляли новорічні прикраси в техніці «Айрис-фолдінг», хлопчики та дівчатка з комп’ютерного гуртка «Кілобайтик» під керівництвом Ростової Л.А. продемонстрували всі свої уміння та навички при малюванні новорічних прикрас в програмі «Paint» для виставки «Новорічне асорті», а гуртківці «Вправні рученята» разом зі своїми вихователями Сердюк О.Г. та Коноваленко Л.К. зробили дуже чудові святкові вироби з різних матеріалів. Ми пишаємося своїми талановитими умільцями! Сезон новорічних свят відкритий!

 

На фестивалі "Коло друзів"

   

  


Ось вже впродовж багатьох років наш дошкільний заклад приймає активну участь в інтеркультурному фестивалі «Коло друзів», в якому наші діти  демонструють свої таланти. 

Осінь-чарівниця

     Ось і знов до нас завітала Осінь-чарівниця  з щедрими дарами, піснями та веселими іграми! Хоч і кажуть, що осінь - сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти золотистим опалим листям під ногами і дощику, під яким так цікаво погуляти під парасолькою, взувши гумові чобітки і надівши дощовик. Ось чому свято осені в дитячому садку є одним з найулюбленіших у дітвори! Святково оформлена музична зала запросила дітей всіх вікових груп. На дворі холодно, а у нас в залі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Це були незабутні миті радості і щастя для дітей та працівників, які брали участь у заходах.

Пишаємося перемогою в конкурсі "Моя сім'я, моя Україна"!

         

     У жовтні цього року наш дошкільний заклад був нагороджений грамотою Управління освіти Мелітопольської міської ради Запорізької області за I місце у міському конкурсі «Моя сім’я, моя Україна» в номінації «Картина». Під керівництвом вихователів  Коноваленко Л.К. та Сердюк О.Г. діти групи № 11 «Зірочка» створили чудову картину  в стилі торцювання «Бабусина хатинка»,  в якій передали всю свою любов до природи рідного краю та нашої Батьківщини.