Проект "Щенячий патруль"

                

    Весело і просто запам’ятовувалися правила дорожнього руху разом з персонажами  «щенячого патруля». Діти переконалися, що ці правила – зовсім не жарт і дотримуватись їх необхідно усім – і дорослим, і малим. Так, упродовж місячника безпеки життєдіяльності, діти 1-В класу НВК № 16 та вихованці старшої   групи № 2 ЗДО № 44 прийняли участь в проекті «Щенячий патруль», метою якого було створення макету проїжджої частини міста з використанням набору LEGO та закріплення знань правил дорожнього руху.

День української писемності та мови

                    

     «Рідна мова», «мова калинова», «мова солов’їна»…  Всі ці поняття запали в душу дітей, які були учасниками спільного проекту до Дня української писемності та мови. Діти ЗДО № 44 «Веселка» та ЗДО №38 «Попелюшка» в рамках цього проекту знайомилися з віршами класиків, читали сучасні українські віршики, намагалися придумувати їх самі. Свої враження юні знавці української мови відтворили в цікавих роботах за допомогою LEGO наборів. В руках дітей запалали червоні калини, заплескались  «качаточки поміж осокою», з’явилася панорамна картина «Зацвіла в долині червона калина». Цей проект об’єднав та здружив юних поціновувачів української мови двох дитячих садочків «Веселка» та «Попелюшка».

 

Участь в конкурсі "Танцювальні зірочки"

       

      Діти груп № 11 та № 5 прийняли участь в місцевому конкурсі «Танцювальні зірочки» з композицією «Дівчата України», яку підготувала музичний керівник Попова Ю.М.

                      

Мала олімпійська надія

 

       Щоб стати справжніми олімпійцями вихованці інклюзивної групи (молодший дошкільний вік) ДНЗ № 44 організували спортивний квест на квітковій галявині, перетворившись в різнокольорових метеликів. Щоб здобути нектар, комахам доводилося долати смугу перешкод, користуючись спеціальним приладдям (сачки, м’ячики, Лего, м’які модулі). А допомагала їм в цьому фея Флора зі знаменитого мультсеріалу.

Веселковий осінній ярмарок

Де в Мелітополі можна було купити різну смакоту за копійки.

 

     Новий формат проведення осінніх свят  обрали педагоги та батьки закладу дошкільної освіти № 44. Класичні сценарії  поступово замінюються  новими,  нетрадиційними формами роботи з дітьми. «Веселковий ярмарок» став одним із таких заходів, в якому взяли участь всі дошкільні групи. Це був ярмарок не лише продажу продуктів, але і цікавих ідей, творчих здібностей та досягнень, дружби, веселощів, педагогічних здобутків. Дійство проходило на подвір’ї дошкільного закладу, який був прикрашений багатьма фотозонами. Колектив кожної групи продумував, який асортимент товару запропонує до продажу, як оформити своє торгове місце, як буде його презентувати та закликати покупців. Ніхто не залишився байдужим: батьки допомагали в оформленні локацій та виготовленні продукції, педагоги разом з дітьми продумували способи реклами. А рекламувати було що!

     Колектив групи №1 наліпив смачних вареників з картоплею, капустою, вишнею, сиром та примастили домашньою сметанкою з власного господарства вихователя групи. Рекламували свій товар веселим таночком «Варенички».

     Справжній мед з пасіки вихователя   рекламував колектив групи №2 за допомогою жартівливого оркестру.

     Всім дуже хотілося дізнатися, що заховано в маленьких баночках з ложечками, які пропонувала група №3. Тільки спробувавши, всі здогадалися, що в них варення з полуниці, айви, малини, черешні, кавуна і навіть з гарбуза. А допомогли яскраво представити цю смакоту веселі черешневі смайлики. 

     Батьки цілий тиждень міркували, які цілющі добавки додати в чаї, які продавали діти, батьки та педагоги групи № 4. Веселі заклички дітей допомогли покупцям визначитися в сорті чаю.

     Майстрами кулінарного мистецтва прославилися батьки групи № 5, вироби яких вразили всіх відвідувачів ярмарку. Із задоволенням всі смакували млинці з начинкою, пиріжки, тістечка, пряники.

     Колектив групи № 6 довів, що з фруктів можна зробити безліч смачних страв: цукати, фруктові канапе, фрукти в шоколаді, фруктові салати. «Фруктове асорті» так називалася хореографічна композиція, за допомогою якої діти представили свою продукцію.

     Про цінність та користь компотів чудово розповідали продавці групи № 8. Тому і ємкості, де вони зберігалися, швидко стали порожніми.

     Юні кухарі кулінарного гуртка «Смаколики» групи № 11 провели майстер- клас по виготовленню салатів з овочів та карвінгу (прикрашання страв з овочів).

     Ведучі свята, вихователі Фесенко Г.В., Сердюк О.Г. в образі тітки Горпини та дядька Панаса, весело підбадьорювали сором’язливих продавців та жартували з присутніми. Прикрасою дійства неодмінно стали танцювальні композиції з рушниками та віночками дітей хореографічної студії «Веселі черевики». Не обійшлося без ігор та атракціонів. Бонусом програми ярмарки стала безпрограшна лотерея, під час якої відвідувачі отримали безкоштовно солодкі смаколики.

     Колектив дошкільного закладу впевнений, що такі заходи сприяють партнерській взаємодії всіх учасників освітнього процесу, залучають до традицій українського народу, формують патріотичні почуття, змістовно збагачують життєдіяльність дітей в дошкільному закладі.

      Всі кошти, отримані під час благодійного ярмарку, будуть перераховані на лікування випускника дошкільного закладу Віталіка Лебедько.