Готуємось до архітектурного фестивалю "ЛЕГО"

 Готуючись до Всеукраїнського архітектурного фестивалю Play fеst «ЛЕГО» на    тему «УСПІХ» в  нашому дошкільному закладі було проведено багато різноманітних заходів.

Детективна історія сталася в перші весняні дні в дитячому садку № 44 «Веселка» міста Мелітополя.

 
 

Раптово з чарівної скриньки зникла святкова, ошатна сукня Весняночки, в якому вона збиралася продемонструвати свої весняні чудеса. Довелося терміново звертатися за допомогою до відомих і знаменитих кутюр'є: Жаби - майстрині, Феї - рукодільниці, Золотої рибки - умілиці, які організували показ своїх нових колекцій і запропонували послуги з пошиття нового наряду Весняночки. На подіум виходили дзвіночки в рожевих сукнях, жабенята в зелених фраках, золоті рибки в жовтих накидках зі стразами. Але по-справжньому весняний, різнокольоровий наряд для Весняночки змогла змайструвати лише Веселка, запропонувавши їй новий, сучасний фасон.

Тільки лише нарядившись в це плаття, Весняночка знайшла свої чарівні сили: і відразу берізки, прикрасившись сережками, завели на узліссі хоровод; черешенька заусміхалася ніжними квіточками; жайворонки прилетіли з теплих країн і заспівали свої перші весняні трелі.
Ніхто не очікував головного чуда від Весняночки, коли раптом вся зала покрилася різнокольоровими весняними квіточками у вигляді повітряних кульок. Діти із задоволенням веселилися на квітучій галявині.

Вся ця історія з прекрасним кінцем відбувалася на театралізованій, інтерактивній виставі напередодні весняних свят.

Колектив дошкільного закладу вперше прийняв рішення відмовитися від традиційних форм проведення ранків і обрав новий формат, поламавши стереотипи, що свято - це жорсткий сценарій, вимуштрувані танці, нескінченні репетиції. Постановка охоплювала різноманітність дій: зміна декорацій, квести, перевтілення, спецефекти, хореографічні композиції, використання музичних інструментів, флешмоби, фокуси. Барвистість, музикальність, емоційність - головні характеристики свята. Основними показниками успішності проведення такого формату, стали палаючі очі дітей, посмішки і слова подяки батьків, почуття задоволення і гордості за свою роботу співробітників дитсадка.

Виставу підготували діти хореографічної студії «Веселі черевички», вокального гуртка «Дзвіночки», театральної студії «Золотий ключик» і дружний, творчий колектив співробітників дошкільного навчального закладу № 44.

Хто бажає побувати на чудовій весняній казці, ласкаво просимо в гості!

 

 

Весела Масляна

 

    

                 

     У нашому садочку святкування Масляної давно вже стало хорошою і доброю традицією. Веселе й запальне свято не залишило нікого байдужим. Конкурси, хороводи та пісні привертали увагу не тільки дітей, а й перехожих, які зупиняючись, з цікавістю спостерігали за тим, що відбувається. Не тільки діти брали активну участь у святі, а й дорослі, які також пускалися в танок, перейнявши загальну атмосферу свята і веселощів. Діти з захопленням  проганяли Зимоньку-Зиму і з радістю зустрічали Красуню Весну. А закінчилося свято поїданням смачних млинців, адже недарма з самого ранку з кухні лунав їх чудовий аромат!

Конкурс "Майстер-шеф"

      Протягом останніх років в нашому садочку стало доброю традицією проводити конкурс «Майстер-шеф», де приймають участь вихованці кулінареного гуртка «Смаколики», керівником якого є Людмила Костянтинівна Коноваленко.  На цей раз наші маленькі кулінари дуже здивували гостей – представників інших дошкільних закладів, смачною піцею. Діти вразили своїми вміннями правильно вираховувати кількість продуктів, обирати необхідний інструмент та посуд для виготовлення страви, правильно ним користуватися, планувати послідовність дій, працювати охайно, доводити справу до кінця. А скільки же треба було проявити старань та спритності при прикрашенні піци, показавши при цьому прекрасне оволодіння прийомами карвінгу! Наші гости поділилися своїми авторськими напрацюваннями, а Людмила Костянтинівна провела майстер-клас, де педагоги  набули уміння складати серветки до святкового столу.

На Новорічному святі розквітли соняшники

     

      Лихо погосподарювала  Мишка, символ наступного Нового року, на зимовому святі в дитячому садку № 44. Аби не мерзнути і не голодувати, вона вирішила напередодні Нового року повернути літо.