Дітям про безпеку життєдіяльності

В рамках місячника безпеки життєдіяльності в дошкільному закладі було проведено 11 тематичних занять;  музична розвага «Обережно- вогонь»; оформлено 3 виставки дитячих малюнків; виставка літератури на тему безпеки життєдіяльності; в старших групах були організовані сюжетно – рольові та дидактичні ігри на закріплення правил поводження на вулиці та вдома.

Місячник безпеки дитини

Щоб навчити дітей правилам безпеки життєдіяльності педагоги дошкільного

закладу спланували та провели серію різноманітних заходів:

  1. Учасники комп’ютерного куртка «Кілобайтик» оформили виставку малюнків «Збережемо природу»
  2. Діти старших груп разом з батьками та педагогами відобразили в малюнках знання правил техніки безпеки під час пожежі та правила дорожнього руху.
  3. За допомогою казкових героїв під час театральної вистави «Небезпека поряд» діти засвоювали правила поведінки на вулиці та вдома.
  4. В кожній групі були проведені дидактичні та сюжетно – рольові ігри на закріплення знань техніки безпеки.

 

 

Технопарк ігрових ідей

В конкурсі взяли участь 18 дітей старшого дошкільного віку, 3 батьків, 4 педагогів. Матеріал, який використовували учасники конкурсу при виготовленні іграшок, переважно був картон, папір, покидьковий та природний матеріал, тканина. Іграшки відповідали умовам конкурсу - мали технічну спрямованість. Під час виготовлення учасники проявили фантазію, вигадку та почуття гумору. Виставка робіт розміщена в фойє дошкільного закладу, яку відвідали всі вихованці та персонал дошкільного закладу. Переможцями конкурсу стали : перше місце Коноваленко Олег («Веселий комп’ютер»; друге місце Бражник Настя («Веселий котик», «Пташки»); третє місце Комаровська Уляна («Диво млин»), Денисенко Данило («Жабка»).

Фестиваль "Маленькі екологи"

12 жовтня 2021 року в дошкільному закладі відбувся міський фестиваль «Маленькі екологи», в якому взяли участь: діти комп’ютерного гуртка «Кілобайтик» та представили виставку малюнків під назвою "Збережемо природу"; вихованці старшої групи № 8 з екологічною акцією "ЕКО- світ"; дошкільники старшої групи №11 з виставкою поробок "Друге життя пластику та паперу"; діти театрального гуртка «Золотий ключик» склали авторську казку та обіграли за допомогою вистави.


 

 

 

З Днем Народження, рідне місто!


     Напередодні 237 річниці  міста Мелітополь в нашому дошкільному закладі відбулися  різноманітні цікаві,  захоплюючі заходи та розваги: В  групах був організований  проект «Рідне місто очима дітей»,  в  ході якого діти вчили вірші, співали пісні, виготовили макет «Найкращий день в найкращому місті». Наші вихованці    здійснили фотоекскурсію вулицями Мелітополя, обговорювали фото, обирали  найкращі краєвиди Мелітополя, ознайомились з його визначними пам’ятками, створили виставку малюнків «Чудовий куточок великої України». Проявивши всю свою фантазію та творчість, побудували  з піску красиві будівлі, уявляючи місто майбутнього; імпровізували телестудію, ставши на хвилинку маленькими кореспондентами. Ці незабутні дні пройшли дуже позитивно, пізнавально та захоплююче!


Подкатегории